לחצי להורדת מתנה! מדיטציה לאם ולתינוק (שבוע 5 מחשבון הריון)

בשבוע 5 התינוק בגודל זרע פשטן. ואני רוצה לעקוב אחרי ההתפתחות של התינוק שלי לא רק במחשבון הריון או בלוח שנה אלא גם בתודעה. אני רואה את שלבי ההתפתחות של התינוק ברחם כל שבוע כהזדמנות להשתתף באופן מודע ופעיל ברמת הגוף נפש נשמה בנס של יצירת חיים חדשים.

אני בשבוע חמש בתקוה שיתפתח כמו שצריך. היו לי בעבר הפלות לפני כל הריון שתפס. והפעם אני עובדת על האמונה שהפלה מחזקת את הרחן להריון תקין ומאמינה שאני לא צריכה הפלה כדי לקבל הריון תקין. לכן החלטתי לעשות כל שבוע עם יפה בר, מפתחת את הנוסחה ללידה אוהבת ומהנה, תהליך פנימי כדי שאוכל להשתתף בתהליך ההתפחות של התינוק ולחזק את עצמי ואותו מהמקום הכי טוב.

התחלנו השבוע, שזה שבוע 5. ראינו שעמוד השדרה מתפתח בשבוע הזה.

תוך כדי התהליך יפה עודדה אותי להיות מודעות למשמעות של עמוד השדרה. להיות מודעת למה אני רוצה לתת ולחזק בעצמי ולהטמיע בתינוק בשלב ההתפתחות הזאת.

חשבתי על זה הרבה. עמוד השדרה זה היציבה. מה שמחזיק אותי. הביטחון הפנימי שלי מול העולם. הקשב הפנימי שלי לנשמה שלי. הקול הפנימי שלי. ואני עבדתי על זה הרבה כי פעם הייתי פחות עם עמוד שדרה פנימי משלי וכל מה שחברות שלי אמרו היה קובע את ההתנהלות שלי. ואני רוצה שמלחתכילה לתינוק שלי יהיה עמוד שדרה איתן משלו, ושיוכל לסמוך על עצמו.

כל השבוע אני הולכת עם תפילה שעמוד השדרה מתפתח כמו שצריך. שיהיה לתינוק מההתחלה עמוד שדרה חזק איתן ויציב משלו. חיבור חזק לקול הפנימי שלי ביטחון ואמונה בעצמו ובידיעה שכל מה שקורה לו קורה לטובה. שהקב”ה פה איתו בכל רגע ורגע. מהרגע הראשון שהוא התחיל להתפתח ברחם ועד שיצא לאויר העולם. המשפט “שויתי השם לנגדי תמיד עלה לי.” זה בדיוק מה שאני רוצה להגיד לתינוק. שאני אוהבת ומקבלת אותו איך שהוא מהרגע הזה. וזה מה שאני מבטיחה גם לעצמי. לאהוב ולקבל את עצמי כמו שאני מבלי להקשיב או להיות מושעת מקולות ודעות חיצוניות שיכולות להרוס לי את עמוד השדרה שלי. להתמקד בהצלחות שלי ולבנות משם. להיות מחוברת כל הזמן לעמוד השדרה הפנימי שלי בלי להיסחף בדעות אחרות. לאהוב ולקבל את עצמי בלי להקשיב לביקורת חיצונית של העולם מסביב. אלא לאהוב ולקבל מבפנים.

אם את רוצה להוריד את תהליך המדיטציה שעשיתי עם יפה, תוכלי לקבל אותו פה מתנה. לחצי לחצן ימני בלינק למטה עם העכבר כדי להוריד למחשב שלך. נתראה בשבוע הבא – הירשמי כדי לעקוב אחרי הבלוג שלי לפי שבועות ההריון ונוכל ליצור יחד במודעות את הגוף והנפש של התינוק שלנו!

הנה תהליך דמיון מודרך לשבוע 5 להורדה – 10 דקות

ואם את רוצה להגיע לסדנה הקרובה של הנוסחה ב16.5 תתקשרי עכשיו: 050-621-9632 לפרטים.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.