חזון לידה מתגשם למרות החששות

אז אתחיל בזה שהגעתי קצת חוששת לנוסחא, לא ידעתי אם אתחבר וכל מיני חששות נוספות,  ובסוף ככל שנכנסתי לענינים יותר גיליתי בעצמי דברים חדשים..
כל התהליך היה בשבילי מדהים. זה היה מעין מסע מיוחד לעצמי..
חוויתי הריון חלומי, נהנתי מכל רגע.. הייתי רגועה ושלווה והיה לי פשוט כיף!
אז ככה, ביום שני הלכתי למעקב הריון עודף, הייתי בשבוע 40 פלוס 4 באולטרסאונד היה לי מיעוט מי שפיר אז הרופא הפנה אותי למיון, הוא אמר שזה לא בלחץ אבל ללכת בשעות הקרובות.. התקשרתי לבעלי, וביחד נסענו לבית ארזנו קצת דברים ונסענו מירושלים ללניאדו.. ממש רציתי ללדת בלניאדו כי אמא שלי אחות במחלקת יולדות שמה וכי רציתי ללדת במרכז לידה הטבעי שיש שמה..
הגענו למיון נשים בסביבות ארבע בצהריים, ובאמת גם שמה אמרו שיש מיעוט מי שפיר, התלבטתי ממש אם להסכים לבדיקה פנימית בגלל שלא ככ הרגשתי צירים, כן הרגשתי מידי פעם קצת כאב בטן כמו מחזור כזה, אבל ממש בקטנה.. הייתי צריכה ממש להתרכז בכאב כדי להרגיש אותו.. אבל כדי להשתחרר ולהחליט על ההמשך הם רצו לבדוק מה הולך, אני הייתי בטוחה שאין שום פתיחה, בטח שלא מחיקה, היינו  בטוחים שנחזור הביתה, במיוחד שמבחינתי האופציה של  זירוז לא באה בחשבון.. פתאום היא אומרת לי את פתיחה 5 מחיקה 100%, אני הייתי ממש בשוק, אמא שלי ובעלי עוד יותר..
אמרו לי שאני כבר יכולה להכנס למרכז לידה.. בסוף עד שהכניסו אותי היתה השעה תשע בערב.. עד אז ממש כמעט ולא הרגשתי עדיין כלום, הסתובבנו בבית חולים, אכלנו קצת.. הייתי ממש רגועה ובמצב רוח טוב, אמא שלי ובעלי היו איתי וזה היה זמן ממש נחמד.
נראלי שזה ארוך מידי אז אקצר חח, כשנכנסתי לחדר לידה הייתי פתיחה 7, עשיתי מקלחת אמבטיה, הייתי על הכדור פזיו ועשיתי קצת תרגילים, בעלי נתן לי  לשמוע את  התהליך של  הלידה אבל האמת שלא ככ היתי בראש של לשמוע אותם, הייתי ממש רגועה והייתה בחדר אוירה טובה, האורות היו כבויים והיתה מוזיקה נעימה..
ב12 בלילה הגעתי לפתיחה של 10.. אחרי 4  שעות של החלקת התינוק החוצה ייצא לאויר העולם נריה המתוק שלנו..
הייתה לי לידה מדהימה, די קיצרתי ולא כתבתי הרבה דברים חשובים.
התהליכים ששמעתי בהריון נתנו לי פשוט אלפי כוחות לעשות את הלידה מושלמת כמו שהיא הייתה,
החזון לידה שלי כמעט זהה ללידה שלי!! בחזון שלי אני מגיעה עם פתיחה 6 לבית חולים, אני רגועה והאוירה היא טובה ונעימה,ואני לא לחוצה, ובאמת ככה היה.. בחזון ממש היה חשוב לי שתיהיה לי מיילדת שאתחבר אליה, ובאמת המיילדת שלי היתה מדהימה!!
 בקיצור אני רוצה להגיד לכן יפה ואביבה תודה ענקית!! כיף שהגעתי אליכן😊
מאחלת לכולן הריון ולידה אוהבת ומהנה😘