סיפורי לידה קצרים

הלידה של עטרת

“הודו לה’ כי טוב, בשעה טובה ילדתי בת קטנטונת ומתוקה! 👗
לאם ולבת שלום 🙂
היתה לידה מדהימה מדהימה! בטוחה שהמון בזכות הנוסחה!
הקשבתי לתהליכים בכל השבוע האחרון, התאמנתי על ההרםיות, והקשבתי לתהליכים האחרונים תוך כדי הלידה.
לידה טבעית טבעית, הייתי (רוב הזמן:) משוחררת ורפויה. המיילדת זרמה איתי לגמרי, ב”ה!
באמת הלידה הכי טובה ומדהימה שיכולתי לאחל לעצמי.
תודה על הנוסחה :)”

הלידה של גיל

“את הנוסחה ללידה אוהבת ומהנה גיליתי לצערי רק לקראת סוף ההיריון, ורכשתי אותה כשהייתי בחודש שמיני, בתקווה שאספיק לחוות את כל התהליכים ולהטמיע אותם באופן שיאפשר לי לחוות לידה אוהבת ומהנה.

אני מודה שהייתי סקפטית, כיוון שאיני אדם רוחני במיוחד ואיני מתחברת למדיטציות ודברים דומים אבל הרגשתי שקורס הכנה ללידה שבו השתתפתי בבית החולים לא נתן לי שום כלים להתמודד עם ההיריון, עם הלידה, להתחבר לתינוק ולמה שעובר עליי. ממש הרגשתי חוסר מוכנות במישור הזה והנוסחה נראתה לי כמו מה שהיה חסר, למרות כל הציניות שבי החלטתי לתת לזה צאנס.

לחצי כאן לקרוא את שאר הסיפור של גיל!

הלידה של עטרה

“אני יכולה לומר לך כמה דברים ששווה לחשוב עליהם, בהתחלה לפני שהתחלתי את הנוסחה הייתי בגישה של רק בלי אפידורל וכו’.. כשהתחלתי את הנוסחה זה קודם כל לימד אותי שצריך לנשום עמוק ולהבין שהכוף יודע ויכול לעשות את זה אבל גם הגעתי עם עצמי להבנה שבסופו של דבר צריך גם לתת לדברים לזרום, צריך להגיע עם המחשבות הכי חיוביות שיכולות להיות ואם בסוף צריך לקחת אפידורל אז לא קרה כלום כי לידה יכולה להיות הכי אוהבת בעולם גם עם אפידורל, ברור שאפשרי ללדת בלי אבל היום ב”ה אם יש משהו שיכול להקל אז למה לא?, אספר כמה מילים על הלידה שלי, עברתי את התאריך ביותר משבוע ומאוד פחדתי שיתנו לי זרוז כי כבר עבר זמן אבל ברגע שהפסקתי להיות בלחץ מזה ואמרתי לעצמי שמתי שזה צריך לקרות זה יקרה אז זה פשוט קרה, הגיעו הצירים שהתייחסתי אליהם ב”ה ממש כגלי אהבה, אני לא אפרט יותר מדיי אבל כשהגעתי ב”ה עם פתיחה די גדולה שאלו אותי אם אני רוצה אפידורל ואמרתי שלא, אבל כשאמרו לי שנותנים לי זרוז אז החלטתי שכן כי זה ידוע שזה כואב זה לא צירים רגילים-זה לא טבעי….בסופו של דבר קיבלתי אפידורל ממש סמוך לזרוז והוא לא ממש השפיע, וב”ה זכיתי להרגיש את הלידה ממש, וזה היה מדהים מדהים,ההשפעה של האפידורל עזרה לי מאוד בעיקר בשלב שפחדתי ממנו מאוד של התפרים וזה ממש היה לטובה, אז לדעתי לא צריך לצאת נחרצות נגד האפידורל וכמובן להשתדל להרפות בגוף ובמחשבה, התהליך של ההרפייה מאוד עזר לי וב”ה משהו שממש חשוב בעיניי זה שהלידה שלי הייתה ממש ממש דומה ב”ה לחזון לידה שכתבתי זה פשוט מדהים כמובן שזה היה מלווה בהרבה תפילות להקב”ה. שווה ממש להשקיע בכתיבה של זה ולקרוא כמה שיותר. והכי חשוב זה לזכור שכשהולכים ללדת באים לקבל מתנה זה משהו שמקבלים תמיד עם המון אהבה ובלי כאבים.  זה פשוט משהו שקשה להסביר במילים”